Koszt strony internetowej

Koszt strony internetowej – od czego zależy?

Tworzenie stron internetowych to proces indywidualny i złożony, a potrzeby Wasze, klientów są różne, tak jak różne są branże w jakich działacie. W związku z czym jednoznaczne określenie kosztu strony internetowej bez kontaktu z klientem nie jest łatwe.

CENNIK

Ile kosztuje strona www?

Często spotykamy się z pytaniem zawartym w tytule. O dobrą odpowiedź jest trudno. Nie przypadkiem na stronach internetowych agencji interaktywnych zazwyczaj nie ma cennika usług? Czy na prawdę każda strona www jest inna i nie da się jej precyzyjnie wycenić? Czy koszt budowy strony internetowej zależy od tak wielu czynników, że nie da się ich ująć w wycenie?

Przyjmując jako główne kryterium zadanie, jakie stawiasz przed swoją przyszłą stroną internetową stworzyliśmy trzy scenariusze pozwalające przynajmniej w przybliżeniu odpowiedzieć na pytanie: Ile kosztuje strona www?

koszt strony www - cennik

Czynniki wpływające na koszt strony internetowej

Jakość i ilość materiałów źródłowych takich jak logotyp czy teksty na stronę. Materiały dostarczone na kartce a nie w formie cyfrowej wpływają na wzrost ceny

Zamówienie kilku usług w agencji Euforino np oprócz strony internetowej także logotyp czy wizytówkę wpływają na obniżenie ceny. Przy czym rabat udzielany jest dopiero na kolejne projekty.

Złożoność formularzy kontaktowych. Formularze zawierające kilkanaście, kilkadziesiąt pozycji wymagające złożonej walidacji wpływają na wzrost ceny

Ilość oraz jakość zdjęć jakie należy zakupić w banku zdjęć na potrzeby realizacji. Im zdjęć więcej lub im droższe tym cena wyższa.

Sposób realizacji projektu. realizacji projektu całkowicie zdalna wpływa na obniżenie ceny.

Sposób przygotowania projektu. Jeśli Klient posiada szczegółową specyfikację projektu strony internetowej, wpłynie to na obniżenie ceny.

Funkcjonalności niestandardowe. Strona, stronie nie równa – jeśli wymagasz aby Twoja strona spełniała niestandardowe funkcje, może to wpłynąć na wzrost ceny.

Responsive design – Jeśli strona ma dostosowywać się do urządzenia na jakim jest wyświetlana (inna wersji strony na komputerze, inna na tablecie lub telefonie), może to wpłynąć na wzrost ceny.

Konieczność jednoczesnego przygotowania kilku wariantów projektu graficznego strony www może wpłynąć na wzrost ceny realizacji.

Budowa stron internetowych cennik

projektowanie stron internetowych

Nie czekaj! Twoja konkurencja nie śpi. Wykonaj pierwszy krok już dzisiaj.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i doradzę dalsze kroki.